zamknij
POLECANE

Z problemem suchej skóry boryka się bardzo dużo osób. Niektórych problem te...czytaj więcej

Sposoby na rozwój intelektualny Twojego dziecka!

Zastanawiasz się jak odciągnąć dziecko od bezsensownych gier komputerowych, które wzbudzają w nim tylko negatywne emocje? Jeśli Twoje dziecko trudno odciągnąć od komputera – warto poszukać mu gier edukacyjnych, które pomogą mu rozwijać logiczne myślenie i pobudzą wyobraźnię. Gdzie szukać takich gier?
Obecnie znaleźć możemy kilka stron internetowych, które stawiają na edukację i rozwój intelektualny dziecka. Ważnym jest, aby proponować mu wszelkiego rodzaju quizy i łamigłówki dostosowane do wieku i poziomu dziecka. Taka zabawa jest nie tylko formą zdobywania nowej wiedzy, ale także świetnym pomysłem na powtórzenie materiały z lekcji! Na stronie http://www.squla.pl mamy podział na kilka kategorii, dzięki czemu możemy rozwinąć tę dziedzinę, w której dziecko akurat ma problem. Dzięki temu dziecko w szybszy i znacznie przyjemniejszy sposób przyswoi wiedzę z języków obcych, matematyki czy historii. Każde z zadań wykonać można kilkakrotnie, co dodatkowo pozwoli na jeszcze lepsze zapamiętywanie materiału. Nauka poprzez zabawę to gwarancja rozwoju Twojego dziecka. Nie zapominajmy, że zmuszanie naszych pociech do uczenia się nie przyniesie oczekiwanych rezultatów, a dodatkowo może zniechęcić dziecko do dalszej edukacji i samorozwoju. Squla to jedyna taka interaktywna platforma online, która pozwala dzieciom ćwiczyć materiał ze wszystkich przedmiotów szkolnych!
Dodatkowo wspólne rozwiązywanie łamigłówek integruje dziecko z rodziną i daje możliwość na wspólne zastanawianie się nad odpowiedzią, co z kolei jest świetnym pretekstem do dalszej dyskusji. Dzięki temu masz wspaniałą okazję, żeby pokazać dziecku świat i odpowiedzieć na nurtujące go pytania!
Taki pomysł spędzania czasu na komputerze czy telefonie jest jak najbardziej odpowiedni i daje bardzo dużo możliwości rozwoju. Godzina dziennie poświęcona na taką formę edukacji na pewno przypadnie każdemu dziecku do gustu.

Tagi: , , , , ,

No Comments

Leave a reply

Post your comment
Enter your name
Your e-mail address

Story Page